Koşu Bandı Yedek Parça Satış ve Tamiri – Yürüyüş Bandı, Eliptik Bisikleti, Kondisyon ve Kardio Aletleri, Step Aleti ve Diğer Spor Aletleri Yerinde Servis.

Koşu Bandı Paleti

Koşu Bandında kullanıcının üzerinde yürüdüğü ön yüzü kauçuk/pvc , arka kısmı ise tekstil olan lastik aşınma parçasıdır. Her Marka Koşu bandında farklı desenlerde ve kalınlıklarında olabilen, Elektronik Sistemi ve Motoru direk etkileyen,sistemin sorunsuz çalışması için önem arz eden bir aşınma parçasıdır.

           Koşu Bandı Paleti , Koşu Bandı Kayışı, Koşu Bandı Bantı ,Koşu Bandı Lastiği ,Koşu bandı Kemeri olarakta isimlendirilmektedir. 

Koşu Bandı Bantının / Paletinin Değişmesi gerektiğini Nasıl anlarız ?

          Aşşağıdaki maddelerden bir veya daha fazlasıyla karşılaşmanız durumunda bantınızın mutlaka değişmesi gerekmektedir.Eskimiş ve rahat sürtüme özelliğini kaybetmiş bir bant/palet zincirleme olarak Koşu Bandı Motorunu ve Koşu Bandı sürücü kartını direk etkilemekte ve bozmaktadır.

Koşu Bandı Bantı / Paleti Değişim Talebi ve Sipariş : 

            Her Marka Profesyonel ve Ev tipi Koşu Bandı Paletini / Bantını bizden temin edebilirsiniz.Türkiyenin her noktasına Kargoyla gönderebileceğimiz gibi, İstanbul genelinde Teknik Servis Hizmeti verilerek yerinde değişim Garantili ve Belgeli olarak gerçekleştirilmektedir.

           Bizi aramadan önce Koşu Bandınızın Marka ve Modelini Lütfen Not alınız.

           Marka ve modeli belli olmayan etiketsiz cihazlarınız için eski bantınızın Boy ve en ölçülerini hazırlayınız.

Exit mobile version