Koşu Bandı Yedek Parça Satış ve Tamiri – Yürüyüş Bandı, Eliptik Bisikleti, Kondisyon ve Kardio Aletleri, Step Aleti ve Diğer Spor Aletleri Yerinde Servis.

Koşu Bandı Silindiri

  Koşu Bandı Paleti / Bantının dönmesini sağlayan cihazın önünde ve arkasında olmak üzere her cihazda toplam iki adet olan silindirik parçadır.Sadece ön silindir üzerinde bulunan kayış kasnağı sayesinde, Koşu bandı Motorundan gelen hareketi iletimini Koşu Bandı Motor Kayışı ile sağlar.

Koşu Bandı Silindiri / Merdanesi Neden Bozulur ?

.             Her silindirde iki adet olmak üzere toplamda dört adet rulman bulunur.Rulmanlar Dairesel harekete yataklık yapan ve belirli bir ömrü olan aşınma parçalarıdır.

Silindir Rulmanlarının Bozulması takırtılı veya metalin metale sürtmesi şeklinde sesler oluşturacaktır.Cihazın bu şekilde kullanılması halinde Bozulmuş rulmanlar dönüşü zorlaştırarak  Koşu Bandı Sürücü Kartına veya Koşu Bandı Motoruna hasar verecektir.Cihaz kullanılmamalı ve servis hizmeti alınmalıdır.

Koşu Bandı Silindirinin / Merdanesinin Bozulma sebepleri : 

Koşu Bandı Silindiri / Merdanesi Tamir Edilirimi ?

       Silindirlerin Tamiri Mümkündür.Servis İstasyonuna alınması gereken silindirlerin İçindeki rulmanlar ve gerekliyse yataklar değiştirilerek Balansı alınmalıdır.İlk günkü performansında çalışacaklardır..

Exit mobile version