Koşu Bandı Yedek Parça Satış ve Tamiri – Yürüyüş Bandı, Eliptik Bisikleti, Kondisyon ve Kardio Aletleri, Step Aleti ve Diğer Spor Aletleri Yerinde Servis.

Koşu Bandı Zemini

 Koşu bandı Zemini Koşu Bandı Bantı / Paletin altında bulunan kullanıcıyı taşıyan platformdur.Genelde Mdf (Ağaç) Türü Malzemelerden üretilmiş olup, üzerindeki kaplama (Bantın sürtündüğü yüzey)  kaygan, pürüzsüz yüksek sürtünme ve ısıya dayanıklı özel bir kaplamadır.

            Koşu Bandı Zemini , Koşu Bandı Tahtası ,Koşu Bandı Platformu olarakta isimledirilmektedir.

Koşu Bandı Zemini Neden Aşınır ? 

           Koşu bandı Zemininin Ağaç türü malzemelerden üretilmesinin sebebi esnek oluşudur.Bu esneklik, Koşu Bandını kullanan kişinin eklemlerine gelen baskıyı en az düzeye düşürmektedir.Zamanla Kullanılan Koşu Bandı ve esneyen zemin yıprandığı için kırılır ve çökmeler oluşur veya kaygan kaplaması aşınır.Bu aşınmalar ve yıpranmalar Lastik paletin / bantın  iç kısmının da aşınmasına sebebiyet verir.Dolayısıyla Sistemin rahat çalışması Motor ve Elektronik düzene zarar vermemesi için her iki parçanında (Koşu Bandı Zemini ve Bantı )değişmesi gerekmektedir.

            Koşu bandı Yağı bu iki parça arasındaki sürtünmeyi en aza indirmek ve tüm sistemi korumak  için kullanıcı tarafından periyodik olarak yapılması gereken yağlama  bakımdır.Yağlamanın yapılmaması, yanlış bir yağ kullanımı bu aşınmaları dahada hızlandırarak cihazın zorlanmasına ve takibinde Koşu Bandı Sürücü Kartının  ve  Koşu Bandı  Motorunun bozulmasına sebep olacaktır.

Koşu Bandı Zemini / Tahtası Değişim Talebi ve Sipariş : 

            Her Marka Profesyonel ve Ev tipi Koşu Bandı zemini  bizden temin edebilirsiniz.Türkiyenin her noktasına Kargoyla gönderebileceğimiz gibi, İstanbul genelinde Teknik Servis Hizmeti verilerek yerinde değişim Garantili ve Belgeli olarak gerçekleştirilmektedir.

           Bizi aramadan önce Koşu Bandınızın Marka ve Modelini Lütfen Not alınız.

           Marka ve modeli belli olmayan etiketsiz cihazlar için,eski zeminin Boy,en ve kalınlık ölçülerini hazırlayınız.

İstanbul Dışından Ev Tipi Koşu Bandı İçin Zemin (Tahta) Talepleri ;  

          İstanbul dışında ev tipi (Bireysel kullanıma yönelik cihazlar) için servis hizmeti malesef veremiyoruz.Zemini kargoyla gönderebiliriz.Ancak değişim için bölgenizde bir Teknik ekip bulmanız gerekecek.Zemini kendinizin değiştirebileceğini düşünüyorsanız Koşu bandı Zemini (Tahtası) değişimi kılavuzu ve video size yardımcı olacaktır.

İstanbul Dışında Profesyonel Koşu Bandı İçin Zemin(Tahta)Talepleri ;

          Ticari İşletme,Klüp,Spor Salonu,Sosyal Tesis,Hastane,Hotel,Kamu vb gibi yerler için birden fazla Profesyonel Koşu Bandı  Zemini değişim taleplerinizde İstanbuldan hareketle servis hizmeti Garantili ve Belgeli olarak verilmektedir.

Bu Hizmetimizi bir miktar Faturalı ön ödeme (Kapora) ile vermekteyiz

Lütfen Profesyonel Koşu Bantlarınızın Marka ve Modelini Belirterek Bizden teklif alınız.   

          Teknik ekibinizin zemin değişimlerini gerçekleştirebileceğini düşünüyorsanız.Koşu Bandı Zemini (Tahtası) değişim klavuzu ve video Ekibinize fikir verecektir.

Profesyonel Koşu Bantları için 2 Kat Güçlendirilmiş özel üretim ithal Koşu Bandı Zeminleri

  X2PLUSDECK®  “Koşu Bandı Zeminleriyle İşletme Maliyetlerini Düşürün”

             Özellikle Yoğun kullanımlara maruz kalan Profesyonel Koşu Bantlarının zeminlerinde kırılmadan çok üzerindeki kaygan kaplamanın aşınmasıyla karşılaşılmaktadır.Bu aşınmalar Koşu Bandı paletinin / Bantının sürtünen iç kısmına zarar vererek paletin sürtünme (Rahat Kayma) özelliğine zarar vermektedir.Koşu Bandını fazlasıyla zorlayan bu aşınmalar ,Motor ve Elektronik sisteminin bozulmasına sebep olmaktadır.

           Her Marka Profesyonel Koşu Bandı için özel üretilen  X2PLUSDECK®  zeminleri ithal özel kaplamaları sayesinde ,orjinal zeminlere göre 2 Kata kadar daha uzun ömürlü olup,sistemin en az riskle çalışmasını sağlamaktadır. 

Exit mobile version